ورود و عضویت
0

سبد خرید شما خالی است

کلید پریز و ماژولار

نمایش 1–6 از 26 نتیجه

فیلتر محصولات لگراند فلوک

show blocks helper

قیمت

محصول رنگ +

کلید پریز و ماژولار چیست ؟
محصولاتی هستند که با استفاده از آنها شما می‌توانید با توجه به نیاز خود انواع مکانیزم‌های ماژولار مانند پریز برق،. کلید یک پل،. پریز آنتن، پریز تلفن و غیره را به صورت واحد در یک مجموعه کنار‌هم داشته باشید. در این حالت نیازی نیست شما چند کلید و پریز به صورت مجزا کنار‌هم قرار دهید . بلکه می‌توانید با یک قاب دو یا چند کلید و پریز خیام را کنار هم به صورت یکپارچه داشته باشید و عملکردهای مورد نیازتان را کنار هم بچینید.

کلید و پریز ماژولار تحولی نو در صنعت کلید و پریز ایجاد کرده است . توانسته در ابعادی کوچک کارهایی بزرگ را انجام دهد و امکاناتی را در اختیار شما بگذارد که بتوانید از کمترین فضا بیشترین استفاده را نمایید . به طور مثال شما در یک خانه ممکن است نخواهید چند کلید و پریز را به صورت مجزا کنار هم قرار بدهید و یا جایی برای قرار گیری آنها نداشته باشید در این صورت می توانید از قاب‌های ماژولار گرند در مدل های M2 .، M3 .، M4. و M7 استفاده نمایید و مکانیزم های باریک را داخل آنها به کار ببرید تا در نهایت چند عملکرد را به صورت یکجا در یک قاب یا فریم داشته باشید.
انواع کلید پریز و ماژولار
کلید پریز و ماژولار دارای سه‌رنگ بدنه سفید، نقره ای و بژ می‌باشد.  شما می توانید متناسب با دکوراسیون محل مورد نظرتان یکی از این رنگ‌ها را انتخاب نمایید. این کلید و پریز mudolar را هم می توان داخل داکت و ترانکینگ و هم به صورت مجزا مورد استفاده قرار داد. این محصولات به صورت مکانیزم و فریم جداگانه تهیه می‌شوند و می توانند با همدیگر ترکیب شوند و کلید و پریزهای دوخانه، سه خانه، چهار خانه و هفت خانه را ایجاد کنند.
کلید و پریز ماژولار M2
این مدل از ساده ترین کلید و پریزهای ماژول دار است . در واقع تشکیل شده از یک قاب و مکانیزم‌هایی به دلخواه شما می‌باشد. شما می توانید در این محصول از دو مکانیزم یک پل باریک یا دوپل، انواع پریز برق و غیره استفاده نمایید. این قاب یا فریم در واقع به شکل یک کلید یا پریز یک خانه دیده می‌شود.
کلید و پریز ماژولار M3
این قاب عرضی بیشتر از مدل M2 دارد . مکانیزم‌های بیشتری را می توان داخل آن قرار داد . به‌طور مثال شما می‌توانید از یک مکانیزم باریک یک پل در کنار یک پریز برق ساده با اندازه استاندارد استفاده نمایید . می‌توان از سه مکانیزم یک پل در کنار هم استفاده کرد. در واقع متناسب با محل مورد نظرتان می توانید ترکیب کلید و پریزهای دلخواه خود را بچینید.
کلید و پریز ماژولار M4
این قاب اندازه ای بزرگتر از مدل M3 دارد و محصولات این مدل از کنار هم قرار گرفتن کلید و پریز M2. و M3. در یک قاب یا فریم ایجاد می‌شوند. شما می توانید به صورت دلخواه کلید و پریزهای مورد نظرتان را به صورت ترکیبی بچینید.
کلید و پریز ماژولار M7
این مدل بزرگترین اندازه فریم ماژول دار خیام الکتریک است که عرض بیشتری نسبت به مدل M4 دارد. محصولات این نوع فریم از کنار هم قرار گرفتن انواع کلید و پریز M2 .، M3 و M4 ایجاد می‌شوند.

فیلدهای قابل نمایش را انتخاب کنید. بقیه فیلد ها مخفی خواهند شد
 • تصویر
 • کد محصول
 • نمره
 • قیمت
 • موجود
 • دسترسی
 • توضیح
 • عرض
 • اندازه
 • ویژگی ها
 • فیلد دلخواه
مقایسه
preloader