ورود و عضویت
0

سبد خرید شما خالی است

×

فیوز مینیاتوری لگراند

نمایش 1–12 از 21 نتیجه

فیلتر محصولات لگراند فلوک

show blocks helper

قیمت

محصول رنگ +

فیوز مینیاتوری چیست؟

فیوز مینیاتوری یک کلید الکتریکی است که به طور خودکار کار می‌کند. کلیدهای مدار مینیاتوری برای جلوگیری از آسیب به مدار الکتریکی در نتیجه جریان اضافی در نظر گرفته شده اند. آنها به گونه ای طراحی شده‌اند که در هنگام اضافه بار یا اتصال کوتاه به منظور محافظت در برابر خطاهای الکتریکی و خرابی تجهیزات، خاموش شوند.

ضرورت استفاده از فیوز مینیاتوری

نقش فیوز مینیاتوری حفاظت از مدار است و متعاقبا دستگاه در صورت بروز مشکل است. فیوز حاوی یک تکه سیم است که به راحتی ذوب می‌شود. اگر جریان عبوری از فیوز خیلی زیاد باشد، سیم گرم شده و ذوب می‌شود و مدار قطع می‌شود. فیوزهای مینیارتوری اجازه عبور جریان بیش از حد را نمی‌دهند.

لگراند یکی از برندهای برتر تولید کننده زیر برق و شبکه است که در تولید محصولات باکیفیت مشهور است. فیوز مینیاتوری لگراند با عکس العمل سریع از آسیب احتمالی به تجهیزات جلوگیری می‌کند.

 انواع  فیوز مینیاتوری لگراند

فیوزهای مینیاتوری از نظر اندازه فیزیکی نسبتا کوچک و در کاربرد بسیار متنوع هستند. آنها در طیف گسترده‌ای از کاربردهای ولتاژ پایین مثل الکترونیک، ابزار دقیق، صدا، حفاظت از منبع تغذیه و غیره استفاده می‌شوند.

فیوزهای مینیاتوری لگراند بازار دو دسته B,C آن پررونق است.

فیوزمینیاتوری لگراند نوع B

فیوزمینیاتوری لگراند تیپ B یک نوع رایج از فیوزمینیاتوری است که برای محافظت از مدارهای خانگی کم توان و کاربردهای مسکونی در برابر جریان اضافه و خطاهای اتصال کوتاه استفاده می‌شود.

فیوزمینیاتوری لگراند نوع B زمانی از مدار خارج می‌شود که جریان از 3-5 برابر جریان جریان بیشترشود. فیوز مینیاتوری تیپ B  لگراند از آسیب دیدن تجهیزات متصل به فیوز جلوگیری می‌کند و قبل از این که جریان دستگاه را به مخاطره بیاندازد، جریان را قطع می‌کند.

فیوزمینیاتوری لگراند تیپ C

فیوزمینیاتوری لگراند تیپ C زمانی از مدار خارج می‌شود که جریان از 5 تا 10 برابر جریان واقعی عبور کند و در لوازم خانگی و تجاری مانند ترانسفورماتورها، مدارهای روشنایی فلورسنت و تجهیزات فناوری اطلاعات مانند رایانه‌های شخصی، سرورها و چاپگرها کاربرد دارد.

انواع  فیوزمینیاتوری لگراند با توجه به جریان نامی

برندهای مختلف فیوزمینیاتوری خودشان را در انواع رنج ولتاژی عرضه می‌کنند. برند لگراند فیوزهای مینیاتوری خود را در انواع رنج 6 تا 64 آمپری تولید می‌کند. در بازار زیرساخت برق ایران فیوز 32 آمپر لگراند، فیوز 16 آمپر لگراند و فیوز 64 آمپر لگراند بسیار پرطرفدارهستند.  به ترتیب 32، 16 و64 آمپررا عبور می‌دهند و اگر جریان عبوری از این مقداربالاتر برود، فیوز قطع می‌شود.

فیوز مینیاتوری لگراند شامل تک فاز، دو فاز، سه فازاست. تفاوت این سه در ساختار دررونی آنهاست.

فیوز مینیاتوری تل فاز لگراند

ساختار درونی فیوزهای مینیاتوری تک قطبی  یا تک پل با یک سیم داغ و یک سیم خنثی سیم کشی می‌شوند. هنگامی که در مدار فیوز تک قطبی اضافه بار به وجود بیاید، فقط آن قطع کننده خاص کار می‌کند. دو نمونه از لوازم/ مدارهایی که برای از فیوز مینیاتوری تل فاز لگراند میتوان استفاده کرد شامل تهویه مطبوع مرکزی و خشک کن برقی است.

فیوز مینیاتوری دو فاز لگراند

در ساختار فیوز مینیاتوری دو فاز یک سیم خنثی دو پل را به هم وصل می‌کند. این بدان معناست که اگر در هر یک از سیم‌های  قطب اتصال کوتاه ایجاد شود، هر دو قطع می‌شوند.

از این فیوزها می توان برای سرویس دهی به دو مدار 120 ولتی مجزا استفاده کرد و یا می توانند یک مدار 240 ولتی مانند مدار AC مرکزی شما را سرویس دهی کرد به عنوان مثال فیوزهای مینیاتوری 2 قطبی یا دو پل 32 آمپر لگراند برای حفاظت از اتصال کوتاه و اضافه بار برای مدار انشعاب و تجهیزات با عملکرد بالا در رتبه وقفه 6 کیلو آمپر در 230/400 ولت AC طراحی شده‌اند.

فیوز مینیاتوری سه فاز لگراند

فیوز مینیاتوری لگراند سه فاز قابلیت اتصال سه فاز جداگانه را دارد. خوبی این فیوز این است که در صورت بروز مشکل هر سه فاز قطع می‌شوند. ساختمان‌های تجاری و صنعتی که از برق سه فاز استفاده می کنند کاندید استفاده از فیوز مینیاتوری سهخ فاز هستند.

قیمت فیوز مینیاتوری لگراند فرانسه

قیمت فیوز مینیاتوری لگراند به جریان نامی و تیپ آن بستگی دارد. قیمت فیوز 16 آمپر لگراند با قیمت فیوز 32 آمپر لگراند متفاوت است. مهم تر از این که شما چه قیمتی را برای فیوز با کیفیت پرداخت می‌کنید این است که کالای اصل خریداری کنید.

لگراند از جمله برندهایی است که ممکن است مشابه آن در بازار برق و تجهیزات لوازم برقی دیده شود. بهترین روش برای اطمینان از اصل بودن کالا، خرید از نمایندگی برند لگراند و فروشگاه‌های معتبر است.

فروشگاه لگراند فلوک یکی از فروشگاه‌های معتبر در زمینه فروش زیرساخت برق و شبکه است که درعرضه محصولات اصل تاکید دارد.

فیلدهای قابل نمایش را انتخاب کنید. بقیه فیلد ها مخفی خواهند شد
 • تصویر
 • کد محصول
 • نمره
 • قیمت
 • موجود
 • دسترسی
 • توضیح
 • عرض
 • اندازه
 • ویژگی ها
 • فیلد دلخواه
مقایسه
preloader