ورود و عضویت
0

سبد خرید شما خالی است

×

کابل شبکه

نمایش 1–12 از 36 نتیجه

فیلتر محصولات لگراند فلوک

show blocks helper

قیمت

دسته‌های محصولات +

محصول رنگ +

کابل شبکه یا کابل LAN چیست ؟

کابل‌های شبکه، جزو سخت‌افزار شبکه هستند. این سخت‌افزار پرکاربرد برای اتصال یک دستگاه شبکه به سایر دستگاه‌های شبکه، اتصال دو یا چند رایانه یا برای اشتراک‌گذاری چاپگرها، اسکنرها و غیره استفاده می‌شوند. یک کابل LAN رایانه‌ها و سایر دستگاه‌ها را برای ایجاد یک شبکه محلی متصل می‌کند.

کابل LAN نوعی کابل است که برای اتصال دستگاه‌ها به یکدیگر و تشکیل یک شبکه محلی (LAN) استفاده می‌شود. این اجازه می‌دهد تا دستگاه‌هایی مانند رایانه‌ها، چاپگرها و روترها در یک فضای فیزیکی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و داده‌ها و منابع را به اشتراک بگذارند. هدف اصلی کابل شبکه LAN ایجاد یک اتصال اینترنت سیمی پرسرعت بین رایانه، دستگاه دیگر و یا روتر شبکه است.

انواع کابل شبکه LAN

ظاهرا، کابل‌LAN بسیار شبیه به کابل‌های تلفن است. ولی این طور نیست این کابل معمولاً در یک غلاف پلاستیکی پوشانده می‌شوند و بر خلاف کابل‌ تلفن که فقط چهار سیم دارند، دارای هشت سیم رنگی هستند که به صورت چهار جفت سیم به هم تابیده شده‌اند. این سیم‌ها معمولاً به رنگ آبی، سبز، قهوه ای و نارنجی هستند.

اگر می‌خواهید بررسی کنید که کابلی که با آن سروکار دارید یک کابل LAN است یا خیر، چند راه کار ساده وجود دارد و به سادگی می‌توان از روی ظاهر آن به تفاوت این دو کابل پی برد. اولین مورد این است که می‌توانید کانکتور را بررسی کنید.

کابل‌های LAN دارای کانکتور‌های RJ-45 هستند که به شکل جعبه‌های مستطیلی شکل است  و یک اهرم کوچک در بالای آن وجود دارد که به محکم کردن کابل کمک می‌کند.
دومین راه‌حل ساده این است که کابل‌های LAN دارای طیف رنگی است البته ممکن است در برند‌های مختلف این طور نباشد.
یک کابل LAN هنگام وصل شدن به رایانه، رنگ‌های مختلفی از خود ساطع می‌کند این رنگ‌ها بسته به سازنده کابل و آداپتور شبکه می‌تواند متفاوت باشد، اما معمولاً سبز، کهربایی یا قرمز هستند.

مزایای کابل‌های شبکه

انواع کابل لن نسبت به انواع کابل‌های شبکه، مزایای زیادی دارند، در ادامه به مرور برخی از این مزایا می‌پردازیم.
این نوع کابل‌ها اتصالات پایدارتری را نسبت به شبکه‌های بی‌سیم ارائه می‌دهند.
این نوع کابل شبکه در برابر تداخل الکترومغناطیسی مقاوم‌تر هستند، بنابراین برای استفاده در محیط‌های پر سر و صدا مناسب‌تر هستند.

انواع کابل لن نسبت به انواع دیگر کابل‌های شبکه تطبیق‌پذیرتر هستند و می‌توان از آنها برای اتصال دستگاه‌هایی مانند چاپگر، اسکنر و هارد دیسک‌های خارجی به کامپیوتر استفاده کرد.

کابل‌های شبکه نسبت به شبکه‌های بی‌سیم بسیار ایمن‌تر و کمتر مستعد حملات سایبری و رهگیری داده‌ها هستند. اگر داده‌هایی که در زیرساخت شبکه جابه‌جا می‌شوند بسیار حیاتی باشد استفاده از کابل مسی توصیه می‌شود چرا که نفوذ به شبکه فقط از طریق حضور فرد در محیط شبکه صوت امکان‌پذیر است.

این در حالی است که اگر داده‌ها به صورت وایرلس جابه‌جا بشوند هر کسی خارج از محل شبکه لن امکان دسترسی به داده‌ها را دارد و می‌تواند به راحتی در شبکه اختلال ایجاد کند.

انواع کابل شبکه از لحاظ سرعت

درپیکربندی شبکه چهارنوع کابل مورد استفاده قرار می‌گیرد که معمول‌ترین آن کابل مسی است. کابل زوج سیم به هم تابیده بیشترین استفاده را در شبکه‌های محلی دارد.

از کنار هم قرار گرفتن تعدادی زوج سیم به هم تابیده به وجود آمده‌است. هر روز با پیشرفت تکنولوژی، نوع جدیدی زوج سیم به هم تابیده به بازار عرضه می‌شود.

انواع مختلفی از کابل‌های LAN وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. رایج‌ترین کابل‌های LAN کابل‌‌های اترنت هستند که در هشت دسته قرار می‌گیرند که هر کدام از نظر پهنای باند، حداکثر سرعت انتقال و محافظ متفاوت هستند.

کابل شبکه Cat5

کابل لن Cat5 از سرعت انتقال داده تا 100 مگابیت بر ثانیه پشتیبانی می‌کنند. این کابل برای شبکه‌های اترنت 100Base-T مناسب است. این کابل قادر به انتقال تصویر، داده و سیگنال‌های تلفن هستند و در کابل کشی و خطوط تلفن مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این کابل لن نازک‌تر از دسته‌های دیگر است همین امر باعث می‌شود نسبت سیگنال به نویز به مقدار قابل توجهی کم شود. مقدار سیگنال به نویز شاخصه‌ای است که اگر کم باشد به این معناست که به ازاری سیگنال بیشتر نویز کمتری از این سیم ایجاد می‌شود.

کابل شبکه Cat5e

از سرعت حداکثر 1 گیگابیت در ثانیه پشتیبانی می‌کند. Cat5e با افزایش تعداد پیچ‌ها به دست آمده است که باعث می‌شود در برابر تداخل و تضعیف سیگنال مقاوم‌تر شود. این کابل در شبکه‌های اترنت، فست اترنت و اترنت گیگابیتی استفاده می‌شود.

“e” درکابل Cat5e مخفف “Enhanced” است. Cat5e نسخه پیشرفته Cat5 است. هیچ تفاوت فیزیکی بین کابل‌های Cat5 و Cat5e وجود ندارد. هدف از ارتقا دادن کابل کت 5 عبور از استاندارهای بالاتراست.

کابل شبکه Cat6

کابل شبکه Cat6 نسخه بهبودیافته Cat5e است. این کابل دارای سرعت انتقال داده بیشتر تا 10 گیگابیت در ثانیه برای فواصل تا 37 متر است. کابل شبکه Cat6 مقاومت بسیار خوبی در برابر تداخل الکترومغناطیسی (EMI) دارد.

کابل شبکه Cat6a

کابل لن Cat6a از پهنای باند بیش از 500 مگاهرتز (MHz)  پشتیبانی می‌کند. کابل Cat6 دارای سیم‌های نازکی است که نسبت سیگنال به نویز را بالا می‌برد. این کابل‌ها از کابل‌های Cat5 سفت‌تر هستند که می‌تواند کارکرد آنها را در گوشه‌های تنگ سخت‌تر کند.

Cat6a نسخه بهبود یافته کابل شبکه Cat6 است این کابل سرعت 10 گیگابیت را امکان پذیر می‌کند. این کابل پهنای باند دو برابری را نسبت به Cat6 ارائه می‌دهند. اغلب کابل‌های Cat6a از تأثیر نویز الکتریکی و تشعشعات الکترومغناطیسی ایمن هستند.

کابل شبکه Cat7

Cat7 کابل مسی جدید است. سرعت 10 گیگابیت در ثانیه در فواصل تا 100 متر را پشتیبانی می کند. این کابل دارای چهار سیم مسی دارای محافظ جداگانه است. در برابر تداخل EMI مقاوم است.  ارائه حداکثر سرعت 10 گیگابیت در ثانیه (گیگابیت در ثانیه) تا فاصله 15 متری. کابل‌های زوج سیم به هم تابیده Cat7 باید کاملاً محافظ باشند که باعث از بین رفتن تداخل و بهبود مقاومت در برابر نویز الکتریکی می‌شود. نکته این باید به آن توجه کرد این است که این کابل‌ها همیشه با محافظ ارائه می‌شوند.

کابل شبکه Cat7a

Cat7a نسخه بهبودیافته Cat7 است. حداکثر سرعت انتقال داده 10 گیگابیت بر ثانیه در 100 متر و 40 گیگابیت در ثانیه در 50 متر است. حداکثر پهنای باند 1 گیگاهرتز (گیگاهرتز) را پشتیبانی می‌کند. این نوع کابل برای اترنت 10 گیگابیتی مناسب است.

درپیاده‌سازی شبکه معمولا از cat6 استفاده می‌کنند چرا که نسبت به Cat5  و Cat5e در برابر نویز مقاوم‌تر است این نوع کابل شبکه، کارایی را تا 250 مگاهرتز بالا می‌برد این درحالی است که درکابل‌های Cat5e و Cat5  بیشتر از 100 مگاهرتز نمی‌شود.

 انواع کابل شبکه از لحاظ مقاوت در برابر نویز

تفاوت اصلی ساختار کابل‌ها در انواع عایقی است که برای جلوگیری از نویز تعبیه شده است. برای این که طراحی و پیاده سازی شبکه بهتر صورت بگیرد از انواع مختلفی از کابل شبکه استفاده می‌کنند. تفاوت اصلی این نوع کابل‌ها در طراحی آنهاست. با این حال، هدف آنها یکی است: ارائه اتصال قابل اعتماد برای اتصالات سخت افزاری و انتقال قابل اطمینان داده.

کابل شبکه UTP

UTP مخفف کابل Unshielded Twisted Pair است. کابل UTP یک کابل مسی 100 اهم است که از 2 تا 1800 جفت سیم پیچ خورده بدون محافظ تشکیل شده است که توسط یک عایق خارجی احاطه شده است.

کابل شبکه utp کابل هیچ نوع شیلد محافظتی ندارد همین امر باعث می‌شود کابل از نظر قطر کوچک باشد و در برابر تداخل الکتریکی محافظت نشده باشد.

کابل شبکه UTP

کابل‌ UTP بیشتر برای شبکه‌های LAN کاربرد دارد. از این کابل‌ها می‌توان برای انتقال صدا، داده‌های کم سرعت، داده‌های پرسرعت، سیستم‌های صوتی استفاده کرد. کابل UTP را می توان در هر دو زیر سیستم کابل کشی فرعی و اصلی در پیکربندی شبکه استفاده کرد.

مزایای کابل شبکه utp

 • کابل شبکه utp برای مقابله با (تشعشعات الکترومغناطیسی) EMI، RFI (امواج رادیویی)، و همچنین crosstalk طراحی شده است. اثر نویز کراس تاک (crosstalk) یا هم شنوی نوعی نویز متداول در کابل‌های قدیمی است که در انواع مدرن تقریبا حذف شده است.
 • در این نوع نویز، موج الکترومغناطیسی است با سیگنال زوج سیم مجاور تداخل می‌کنند.
  رسیدگی به آن آسان است.
 • از این کابل‌ می‌توان در بیشتر معماری شبکه استفاده کرد.
 • انعطاف‌پذیر است و نصب را آسان‌تر می‌کند.
 • در مقایسه با سایر انواع رسانه‌های شبکه، ارزان‌تر و کم هزینه‌تر است.
 • این کابل سازگارترین کابل شبکه lan است و می‌تواند با اکثر سیستم‌های شبکه اصلی دیگر سازگار است و نیازی به اتصال به زمین ندارد.
 • از کابل موجود برای مقاصد شبکه‌ای بیشترین حجم را دارد.
 • اندازه آن کوچکتر است، نصب آسان‌تر است و کانال‌هایی که کابل‌هایی که معمولا برای سیم کشی مورداستفاده قرار می‌گیرد، پر نمی‌کند.

معایب کابل شبکه UTP:

 • فقط می‌توان از یک قطعه آن که حدود 100 متر است، استفاده کرد.
 • در کابل شبکه utp برای کاهش تداخل باید نرخ پیچش را افزایش داد.
 • پهنای باند آن محدود است.
 • قادر به ارائه انتقال امن داده‌ها نیست.
 • بسیار مستعد تداخل خارجی مانند EMI و RFI است.
 • مستعد نویز است.
 • فاصله بین تقویت‌کننده‌های سیگنال با کابل UTP کوتاه‌تر از کابل‌های کواکسیال و سایر کابل‌های فیبر نوری و کابل جفت تابیده محافظ است، که باعث می‌شود کمتر بتواند سیگنال را برای شبکه‌های مسافت طولانی حمل کند.
 • در مقایسه با بسیاری از انواع کابل‌های دیگر در برابر تداخل آسیب‌پذیرتر است.

کابل شبکه FTP

کابل FTP دارای یک نوار فویلی (عمدتا آلومینیومی) محافظ است که دور تمام زوج سیم‌های پیچیده شده است و در اطراف هرجفت زوج سیم به هم تابیده هیچ محافظی وجود ندارد. طراحی و ساخت این نوع کابل برای جلوگیری از نویز و تداخلات الکترومغناطیسی و رادیویی است. این کابل بسیار شبیه کابل UTP است از آنجا که زوج سیم‌های به هم تابیده بدون محافظ هستند.

کابل شبکه FTP

همان طور که گفته شد کابل UTP , FTP بسیاربه هم شبیه هستند و تفاوت قیمت بین آنها بسیار کم است. بنابراین، اگر به کیلومتر کابل نیاز ندارید، نسخه F/UTP (FTP) قطعا گزینه بهتری خواهد بود.

کابل شبکه SFTP

کابل شبکه sftp دارای محافظ دوگانه است. پیچاندن هر جفت زوج سیم به هم تابیده در یک فویل و کل زوج سیم‌ها دریک صفحه توری دو سد محافظتی بالاترین سطح امنیت در برابر تداخل را فراهم می‌کند. علاوه براین انتقال داده در این نوع کابل‌ها بسیار سریع است.

این نوع کابل شبکه، نوع دیگری از کابل اترنت است که ازمحافظ فویل برای محکم کردن سیم‌ها و کاهش اثر نویز استفاده می‌شود. بسیاری از مردم از این کابل‌های خاص را برای کاهش نویز، تقویت اتصال و دستیابی به اتصال بهتر استفاده می‌کنند. کابل‌های شبکه FTP اغلب برای شبکه اترنت LAN استفاده می‌شوند.

کابل شبکه sftp ترکیبی از S/UTP و F/UTP است. پیچاندن هسته‌های مسی به هم و پوشاندن آن با محافظ فویل به کاهش تداخل الکترومغناطیسی و اثر کراس اور نیز بسیار موثر است.

بهترین کابل شبکه ارزان کدام است ؟

در مورد بهترین کابل شبکه باید گفت بهترین کابل، کابلی است که نیاز شبکه را برطرف کند و در عین حال بتواند محدودیت‌های هزینه و شبکه را نیز برطرف کند. متاسفانه هنوز این باور غلط وجوددارد که بهترین کابل شبکه، گران‌ترین آنهاست ولی این طور نیست. بهترین کابل شبکه آن است که نیاز شبکه شما را تامین کرده و با محدویت‌های شما و شبکه همخوانی داشته باشد مثلا کابل UTP، نیازمندی‌های شبکه اداری را برطرف می‌کند و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است.

قیمت کابل شبکه

وقتی شبکه در فازهای اولیه پیاده سازی است همواره این سوال را در ذهن ایجاد می‌شود که پروژه چه هزینه‌ای را در برخواهد داشت. بخش عمده‌ای از این هزینه، هزینه‌های مربوط به زیرساخت شبکه است. انواع کابل lan نیز جزو هزینه‌های  پروژه است. از آنجا که کابل‌ها بیشترین کاربرد را در شبکه دارند. انتخاب بهترین و مناسب‌ترین نوع کابل که هم نیاز شبکه را برطرف کند و هم هزینه زیادی را تحمیل نکند، می‌توانند در کم کردن هزینه‌ها نقش داشته باشند. فاکتورهای زیادی روی قیمت کابل شبکه تاثیر می‌گذارد.

اولین چیزی که قیمت کابل لن را تعیین می‌کند، دسته‌بندی و نوع محافظ کابل شبکه است. چراکه همان طور که قبلا توضیح دادیم قیمت کابل utp از قیمت کابل sftp کمتر است.

دومین فاکتوری که روی قیمت کابل لن تاثیر می‌گذارد، برند کابل شبکه است. قیمت کابل لن برند برتر بیشتر است مثلا قیمت کابل شبکه نگزنس از برندهای ناشناخته بیشتر است. این بیشتر به کیفیت کابل برمی‌گردد، برندها در تولید محصولات خود روی کیفیت تاکید دارند.

سومین عامل تاثیر گذار روی قیمت لن، داشتن تست فلوک است. تست فلوک مجموعه‌ای از آزمایشات است که روی کابل انجام می‌شود تا کیفیت کابل مورد بررسی قرار گیرد. کابلی که این تست را پشت سرگذاشته باشد، موفق به دریافت گواهی تست فلوک شده است. قیمت کابل لن دارای تست فلوک از قیمت کابل شبکه بدون تست بیشتر است.
با توجه به توضیحات داده شده می‌توانید بگویید چرا قیمت کابل شبکه cat6 sftp تست فلوک با وجود داشتن محافظ و تست فلوک از کابل cat6 utp بیشتر است.

راهنمای خرید کابل شبکه

برای خرید کابل لن همواره ملاحظاتی در نظر گرفته می‌شود. شرایط محیطی، محدودیت‌های اقتصادی، برند، زیرساخت‌ها و خیلی موارد دیگر.

نکاتی در انتخاب کابل شبکه مناسب

سرعت شبکه را در نظر بگیرید

اولین نکته در خرید کابل شبکه مناسب، انتخاب کابلی است که با سرعت شبکه شما مطابقت داشته باشد.انتخاب کابل cat پرسرعت در حالیکه تجهیزات شما قدیمی است و از سرعت بالا پشتیبانی نمی‌کند، عملا کار بی‌فایده‌ای است.

شما در درجه اول باید از سرعت شبکه خود باخبر باشید و کابل شبکه شما با توجه به آن خریداری شود. اگر تجهیزاتی که درشبکه استفاده می‌کنید. اگر اشتراک داده در شبکه شما فقط از سرعت 50 مگابیت در ثانیه پشتیبانی می‌کند، خرید کابل اترنت 1 گیگابیت بر ثانیه کارعبثی است – حداقل در حال حاضر این کار پیشنهاد نمی‌شود.

کارکرد شبکه را در نظر بگیرید

سعی کنید فقط و فقط قیمت کابل اترنت معیار شما در خرید کابل اترنت نباشد. کارکر شبکه خود را نیز در نظر بگیرید. هر شبکه‌ای برای کار خاصی طراحی و پیاده‌سازی می‌شود. utp کابل درون ساختمان است و برای کاربردهای خارج از ساختمان کارکرد خوبی ندارد.

اگر اغلب فایل‌های بزرگ را بین رایانه‌ها جابه‌جا می‌کنید یا ویدیوهای با پهنای باند بسیار بالا پخش می‌کنید، خرید کابل اترنت بهتر می‌تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. اگر اینطور نیست و فقط استفاده سطحی از شبکه دارید، نیازی خرید کابل lan سریع ندارید. وقتی خرید کابل شبکه cat5 کارتان را راه می‌آندازد، نیازی به خرید انواع کابل شبکه cat6 نیست. 

آینده‌نگر باشید

از آنجایی که روترهای هر روز سریع‌تر و توانمندتر می شوند تا سرعت شبکه را تسهیل کنند، اگر از این روترهای استفاده می‌کنید ولی کابل شما سرعتی که روترها تامین می‌کنند را پشتیبانی نمی‌کنند یک عدم سازگاری ایجاد کرده‌اید. در اینجاست که به کابل‌های توانمندتری نیاز دارید.

گاها دیده شده که در بسیاری از شبکه‌ها قصد عوض کردن کابل‌ها را دارند ولی تجهیزات تغییری نمی‌کند در اینجا پیشنهاد می‌شود که یکی از نسخه‌های جدیدتر را انتخاب و جایگزین کنید چراکه به احتمال زیاد در سال‌های آینده تجهیزات‌تان را هم به روز رسانی می‌کنید.

اگر کابل‌های جدید جایگزین کنید که الان به کار شما نمی‌آیند ممکن است تفاوت عمده‌ای ایجاد نکنند ولی آینده‌نگری شما حتما به نفع شما خواهد بود .خرید کابل lan Cat6a یا حتی کابل شبکه cat8 معمولا بهترین گزینه هستند.

یک کابل اترنت سریع بدون این که تجهیزات دیگر این سرعت را تامین نکنند تفاوت زیادی ایجاد نمی‌کند.

انتخاب نوع مناسب کابل اترنت می‌تواند تاثیر زیادی روی عملکرد شبکه داشته باشد، اما با وجود گزینه‌های مختلف، تشخیص اینکه کدام کابل شبکه برای شما مناسب است دشوار است. تشخیص اینکه کدام کابل‌های اترنت برای شما بهتر کار می‌کنند کار سختی است. بهترین راه این است که مزایا و مشکلات کابل‌های شبکه را با توجه به نیاز خود بسنجید.

همانطور که توضیح داده شد معمول‌ترین و پرکاربردترین کابل شبکه UTP است که به عنوان Cat5، Cat6e یا موارد مشابه طبقه‌بندی می‌شوند. یک قانون کلی این است که اعداد بالاتر نشان‌دهنده سرعت‌های سریع تر و فرکانس‌های بالاتر است که در مقیاس مگاهرتز (MHz) اندازه گیری می‌شود.

همانطور که در مورد اکثر فناوری‌ها وجود دارد، کابل‌های جدیدتر معمولاً از پهنای باند بالاتر پشتیبانی می‌کنند و بنابراین سرعت بالاتری دارند.

ولی باید این را نیز به خاطر داشته باشید که کابل‌های اترنت طولانی‌تر، سرعت انتقال کمتری دارند. به همین دلیل است که کابل‌های اترنت دارای دو درجه‌بندی سرعت هستند، یکی در 10 تا 30 متر و دیگری در 100 متر. کابل لن 10 متری سرعت با سرعت بالاتری داده‌ها را منتقل می‌کند.

اندازه کابل روی قیمت کابل lan نیز تاثیر می‌گذارد. قیمت کابل شبکه 100متری نسبت به اندازه‌های دیگر متفاوت است. چرا که سرعتی که ارائه می‌دهد متفاوت است.

از آنجایی اندازه های بالای  100 متر برای پروژه‌های بسیار بزرگ و حرفه‌ای مهم نیست، پیشنهاد می‌کنیم فقط روی اعداد 10 تا 30 متری تمرکز کنید. تاثیر طول کابل بر سرعت کابل در خرید کابل شبکه معمولا در نظر گرفته نمی‌شود.

خرید کابل شبکه LAN

آخرین مورد و شاید مهم‌ترین مورد خرید کابل اترنت، خرید کابل شبکه از نمایندگی کابل شبکه معتبر است. کابل شبکه نگزنس و کابل شبکه اصلی لگراند را می‌توانید به طور قطع در نمایندگی کابل لگراند اورجینال و نگزنس پیدا کنید. 

علاوه بر آن در نمایندگی کابل شبکه خرید انواع کابل شبکه cat5 تا cat7 امکان دارد و می‌توانید تمام تجهیزات شبکه متعلق به یک برند را یک جا خریداری کنید.

مسئله قیمت کابل شبکه برند در نمایندگی‌های کابل شبکه اورجینال منطقی‌ است. در بازار آی تی ممکن است با قیمت‌های برند ارزان مواجه شوید که امکان اصل بودن کالا را زیر سوال می‌برد. مثلا خرید کابل شبکه cat6 ارزان با نام کابل شبکه لگراند اورجینال  منطقی نیست.

علاوه بر آن فروشگاه کابل شبکه معتبر همراه با خریدتان به شما گواهی اصل بودن کالا تقدیم می‌کند که تا حدود زیادی این اطمینان را می‌دهد که خریدتان اصل است. 

فروش کابل شبکه در نمایندگی کابل شبکه معتبر همراه با ارائه خدمات پس از فروش است.

کارشناسان لگراند فلوک آماده پاسخ‌گویی به هر سوال احتمالی در مورد محصولات، تجهیزات شبکه، انواع کابل lan در فروشگاه اینترنتی لگراند فلوک، ارائه لیست قیمت کابل شبکه، نحوه ارسال و مسائل دیگر هستند.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • تصویر
 • SKU
 • نمره
 • قیمت
 • موجود
 • Availability
 • توضیح
 • عرض
 • اندازه
 • Attributes
 • Custom fields
مقایسه
preloader