img-لگراند

درباره شرکت

شرکت لگراند یک شرکت فرانسوی در شهر لیموژ فرانسه است. شرکت لگراند در فروش محصولات و تجهیزات الکتریکال و شبکه، ، یکی از شرکت های پیشتاز جهان می­باشد.در سال 2011، لگراند بزرگ­ترین شرکت دنیا در زمینه کلید و پریز (با داشتن 20 % بازار جهانی) و در زمینه مدیریت کابل از جمله ترانک لگراند (با داشتن 15% بازار جهانی) شناخته شد، که 75 درصد از گردش مالی این شرکت را در سطح بین المللی تامین می­کرد. شرکت لگراند، در 27 کشور، در حداقل یکی از زمینه های اصلی کسب و کار خود پیشتاز بازار می­باشد. لگراند در هند مقام دوم را در فروش کلید و پریز و مقام اول را در فروش فیوز مینیاتوری و تابلوهای توزیع داراست.

تاریخچه شرکت

اصلیت شرکت لگراند به تاریخ 1860 باز می­گردد. زمانیکه یک کارگاه واقع در لیموژ در جاده لئون، برای تولید ظروف چینی شروع به کار کرد.در سال 1904 کمپانی توسط آقای “فردریک لگراند”، که نام خود را روی کمپانی گذاشت خریداری شد.در سال 1919، کمپانی لگراند با “جین مندات” که یک هنرمند اهل لیموژ بود و در اگزیدویل یک کارگاه کوچک تولید کلید برق با استفاده از چینی و جعبه های چوبی داشت، وارد همکاری شد. در آن زمان، قبل از ظهور پلاستیک، چینی بهترین ماده عایقی موجود بود.در سال 1949، پس از وقوع یک آتش سوزی در کارخانه، تصمیم گرفته شد که منحصرا روی تولید تجهیزات کلید و پریز تمرکز شود. شرکت لگراند به سرعت محصولات خود را به تجهیزات حفاظتی مثل فیوز و قطع کننده مدار، تجهیزات مدیریت کابل مثل ترانک لگراند، چراغ اضطراری و … توسعه داد.پس از آن، شرکت لگراند به یک تولید کننده محصولات متنوع الکتریکی با بیش از 150000 محصول تبدیل شد. به این صورت که در سال 2006، در 70 کشور کارخانه و در 180 کشور فروش داشت.

محصولات

تولیدات این شرکت بالغ بر 100000 عنوان محصول بوده که با توجه به آزمایشگاههای فنی و تکنولوژی کامپیوتری و الکتریکی در سطح دنیا می باشد.این شرکت به دلیل دارا بودن طیف وسیعی از محصولات، پاسخگوی کلیه نیازهای پروژه های شبکه و برق می باشد و رضایت مشتریان را همواره مبنای کارهای خود قرار داده است. همچنین این شرکت تنوع محصولات تولیدی خود را مطابق با نیازهای روز بازار جهانی قرار داده است.هنگامی که شما لگراند را انتخاب می کنید، رهبر جهان زیرساخت های برق و دیجیتال در صنعت ساخت و ساز،  در حال ارائه خدمات برای شماست.هنگامی که شما لگراند را انتخاب می کنید، از متخصصانی که از طراحی تا تکمیل پشتیبانی می کنند کمک می گیرید و به شما کمک می کنند که پروژه خود را انجام دهید.شما میتوانید از میان گزینه های نوآورانه این شرکت برای ساخت راه حل ها و انتخاب سیستم هایی که از آخرین پیشرفت های تکنولوژی استفاده می کنند، انتخاب کنید.شرکت لگراند فرانسه در سال 1354 شمسی با تاسیس شرکت صنایع الکتریکی البرز فعالیت خود را  در ایران آغاز نمود. در حال حاضر این فعالیت در سه حوزه تجهیزات کابل کشی ساختار یافته, تابلوها و ادوات حفاظت توزیع برق فشار ضعیف و همچنین کلید و پریزها متمرکز شده است.

ترانکینگ ها

این تراکینگ ها با ترکیب مواد PVC خاص (ضد حریق) در چندین سایز متفاوت به همراه متعلقات جانبی در اختیار کاربر می باشد تا بتواند در بدترین مسیر های عبوری کابل خود را بدون هیچگونه مشکلی (قطعی کابل) عبور داده تا با کانکشن های مختلف ارتباط برقرار کند همچنین با استفاده از این ترانکینگ ها می توان جابجایی و یا افزایش  کانکشن را در آینده به سادگی انجام داد.

کانکتورها

این کانکتورها در سه نوع Cat5 ، Cat6 و Cat7به صورت UTP, FTP, STP موجود می باشد.در استفاده از این کانکتورها، کابل می تواند در تمامی جهات و با استفاده از دو استاندارد A, B (مندرج در بدنه کانکتور)  به کانکتور متصل شوند.برقراری ارتباط میان کابل و کانکشن بدون نیاز به استفاده از ابزار و تنها با یک کلیک امکان پذیر می باشد. در این حالت عدم برقراری ارتباط بسیار کاهش پیدا می کند در نتیجه سرعت در نصب به حد چشمگیری افزایش می یابد.

 

 

ستون ها

تراکینگ لگراند دارای دو نوع ستون ثابت و متحرک در ارتفاع مختلف می باشد این ستون ها امکان داشتن کانکشن های مختلف کابل شبکه لگراند، تلفن و برق را در محیط هایی که در آنجا عدم دسترسی می باشد فراهم می کند این ستون ها با داشتن یک پروفیل آلومینیومی چهارجهته به صورت مجزا، کابل کشی راحت تر و بدون مشکل (بدون وجود نویز) را برای استفاده کننده فراهم می کند. همچنین با استفاده از فریم های قابل نصب بر روی بدنه آن دسترسی به انواع کانکشن ها امکان پذیر می باشد.

کابل و پچ کورد

این کابل ها  در چهار نوع Cat5e ، Cat6 ، Cat7 و 10G به صورت UTP, FTP, STP, SFTP با روکش PVC و با کمترین آسیب در چرخش های ترانک می باشد.پچ کوردها نیز با مشخصات کابل ها در اندازه های 1، 2، 3 و 5 متری با دارا بودن روکش جهت عدم قطعی ارتباط با کانکشن و ساختاری مقاوم، انتقال اطلاعات را در بالاترین  سطح انجام می دهد.

نوری

شامل پچ کورد، کابل، کانکتورهای ST, SC, LC ، پچ پنل و . . . می باشد.کابل های فیبر نوری در دو نوع Single mode و Multimode به صورت Indoor و Outdoor با قابلیت نصب آداپتورهای ST, SC, LC می باشد.پچ کوردهای فیبر نیز LC/LC, SC/SC, SC/LC, ST/ST, ST/SC, LC/ST در سه اندازه 1، 2 و 3 متری برقراری ارتباط را امکان پذیر می کند.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    منوی اصلی