ورود و عضویت
0

سبد خرید شما خالی است

×

پچ پنل شبکه cat6 ftp محصول شرکت لگراند – 33562

کاربر
27 بهمن 1400
دقیقه زمان برای مطالعه
امتیاز بدهید

پچ پنل شبکه

هنگام اتصال دادن شمار زیادی دستگاه به سرور، سوییچ و یا سایر سخت افزارهای شبکه بوسیله تعداد بسیار زیادی کابل، باید در مورد مدیریت بهینه کابل ها و دارا بودن برنامه ریزی مناسب اطمینان خاطر داشته باشید. زیرا شما تنظیمات را صرفآ برای امروز انجام نمی دهید، بلکه باید برای رشد احتمالی در آینده نیز برنامه ریزی می کنید. بنابراین بهتر است مقیاس پذیری و انعطاف پذیری کابل ها و زیرساخت های آن را نیز در نظر داشته باشید. پچ پنل در این راستا کمک موثری می کند. پچ پنل، تجهیزات تاثیرگذاری جهت سازمان دهی به دیتاسنتر و اتاق سرور می باشد که موجب تسهیل در انتقال، افزودن یا تغییر زیرساخت های کابل کشی در آینده می شود.

پچ پنل به عنوان یکی از تجهیزات پسیو شبکه  است و دارای شبکه ای کاملاً انعطاف پذیر می باشد. پچ‌پنل‌ها ممکن است بر روی یک دیوار یا درون یک رک قرار گیرند. پچ‌پنل یک عنصر کلیدی در شبکه بحساب نمیاید، اما نبود آن ممکن است دردسرهای زیادی به ویژه در بحث مدیریت شبکه‌ها به وجود آورد. پچ‌پنل میان نقاط انتهایی کابل‌های شبکه و تجهیزات مهم شبکه مانند روترها و سوییچ‌ها قرار می‌گیرد تا به جای آن‌که کابل‌های شبکه به شکل مستقیم به این تجهیزات وصل شوند، ابتدا به پچ‌پنل اتصال یابند. شما با پچ پنل به راحتی می توانید عمل انتقال، افزایش و یا هر تغییری را که می خواهید در زیرساخت کابل کشی انجام دهید.

پچ پنل شبکه cat6 ftp لگراند – 33562

پچ پنل شبکه cat6 ftp با بدنه ای در رنگ مشکی تولید شده و یکی از تجهیزات پسیو شبکه می باشد. از این پچ پنل غیر ماژولار برای ساماندهی به کابل های شبکه متصل به تجهیزات شبکه استفاده می شود. که همین امر می تواند از آسیب رساندن به کابل ها و پورت های تجهیزات موجود در شبکه جلوگیری کند. این پچ پنل 24 پورت دارای 24 کیستون CAT6 از نوع FTP است و یک یونیت فضا را در رک اشغال می کند. این پچ پنل شبکه از سیم ارت برخوردار است و دارای سینی نگهدارنده کابل و کاور تمام فلزی نیز می باشد. جهت مدیریت و سازماندهی قوی و سهولت در استفاده از تجهیزات کاربرد دارد و می توان همه کابل های شبکه را به آن متصل نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

معرفی مشخصات کیستون شبکه cat6 utp پهن برند لگراند

کیستون شبکه چیست؟ کیستون شبکه یا پریز شبکه، یکی از قطعات مورد نیاز در ساختار فیزیکی شبکه می ...
کاربر
29 مهر 1399
پچ کورد فیبر نوری مالتی مود LC-LC

پچ کورد فیبر نوری LC – LC Multi Mode

پچ کورد فیبر نوری پچ کورد فیبر نوری، کابلی است که دو سر آن به کانکتور فیبر نوری ...
کاربر
20 مهر 1400

کیستون شبکه چیست؟

کیستون چیست؟ در ساخت یک شبکه، تجهیزات زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد. کیستون شبکه، برای ارتباط کابل‌ها با ...
کاربر
25 خرداد 1400
فیلدهای قابل نمایش را انتخاب کنید. بقیه فیلد ها مخفی خواهند شد
 • تصویر
 • کد محصول
 • نمره
 • قیمت
 • موجود
 • دسترسی
 • توضیح
 • عرض
 • اندازه
 • ویژگی ها
 • فیلد دلخواه
مقایسه
preloader